راهنمای خرید جهیزیه به صورت کامل

خرید جهیزیه اونقدر کار سختیه که بعضی وقتا شوق و ذوق شروع زندگی رو هم کم رنگ می کنه. حالا اگه هیچ اطلاعاتی هم نداشته باشی که دیگه نور علی نور میشه. اینکه اصلاً چه چیزایی باید بخری، از چه برندها و مدل هایی بخری بهتره، از کجا بخری که هم مطمئن باشه و هم قیمتش مناسب باشه و ...

 

 

 

اینا سوالاتی هستن که بچه های جهازچین دور هم جمع شدن تا بهش جواب بدن. 

 

 

 

جهازچین محیطی رو ایجاد کرده تا عروس خانومای گل، و البته هر کسی که بخواد لوازم خونه بخره، هر اطلاعاتی که از برندها و محصولات بخواد بتونه اونجا پیدا کنه تازه بتونه نظرشو بگه، نظرات بقیه رو بخونه و خلاصه با مشورت و هم فکری با خیال راحت تصمیمشو بگیره و آخرشم بتونه فروشگاه هایی که این محصولاتو دارن به راحتی پیدا کنه در واقع تو جهازچین فروش مستقیم وجود نداره ولی تمام فروشگاه ها و سایت هایی که یه محصول خاص رو توی اینترنت میفروشن، تو صفحه اون محصول و تو قسمت فروشگاه ها با قیمت هاشون لیست میشن و دیگه نیازی نیس شما برای چک کردن قیمت یه محصول و پیداکردن پایین ترین قیمت مدام تو سایت ها و فروشگاه های اینترنتی سرچ کنید. اونجا تو یک نگاه هم لیست کل این فروشگاه ها رو دارید و هم قیمت هاشون. تازه کاربرا با امتیازی که به فروشگاه ها میدن، اعتبار و میزان اعتماد به اون فروشگاه رو براتون روشن تر میکنند.    

 

چیزی که بچه های جهازچین میخوان بهش برسن اینه که وقتی کسی واسه خرید جهیزیه راهنمایی بخواد وارد سایتشون بشه و بدون هیچ چشمداشتی  از ب بسم ا.. تا تای تمت تو همه مراحل کمکش کنن. از دادن لیست کامل جهیزیه و معرفی برندهای مطرح گرفته تا شناختن محصولات خوب و فروشگاه های معتبر و در نهایت هم پنل مدیریت خرید جهیزیه.    

 

 

 

تو جهازچین با شما هستن تا بتونن با هم بهترین جهیزیه رو با هر بودجه ای که شما در نظر دارین انتخاب کنید و بخرید. اون ها امیدوارن بتونن تا جایی پیش برن که به زودی زود راحت ترین قسمت شروع زندگی شیرین دو نفره جهیزیه خریدنش بشه و هیچ کس نگرانش نباشه.    

 

 

 

 

 

برای این کار چند تا از فارغ التحصیل های بهترین دانشگاه های ایران دور هم جمع شدن تا این ایده رو با تمام سختیاش عملی کنن.

افزودن یک دیدگاه جدید

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
کد امنیتی
این سوال برای تشخیص ربات ها و جلوگیری از فعالیت های خودکار است.
15 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.